Miniatura muže
pestrá malba na porcelánu, oválný tvar, montáž stříbrná (740/1000, 840/1000), adjustováno jako spona na šátek, Čechy, 40. léta 19. století, 5 x 4 cm, osvědčení puncovního úřadu (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Miniatura muže
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |